• Zadzwoń do nas: 534 500 550
PL EN

Czy wiesz, że:
Nasz wzrok stanowi aż 80% bodźców sensorycznych przetwarzanych przez nasz mózg w codziennym życiu.

Czy wiesz, że:
Aż co czwarta osoba na świecie żyje z problemami związanymi z widzeniem, które wykraczają poza ostrość wzroku.

O nas
DLA KOGO TWORZYMY?

Właśnie dlatego skupiamy się na dostarczaniu unikalnych narzędzi wykorzystywanych przez optometrystę, ortoptystę, terapeutę pedagogicznego, rehabilitanta, by zmaksymalizować postępy w terapii wzrokowo-ruchowej. Jesteśmy rodzinną firmą z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego. Opracowujemy i produkujemy specjalny sprzęt do ćwiczeń w terapii zaburzeń percepcji wzrokowej, rozwijania zdolności sensorycznych i motorycznych oraz w ochronie zdrowia. Są one odpowiedzią na zapytania (potrzeby) specjalistów. W naszej ofercie znajdują się pomoce do terapii osób z dysleksją rozwojową, opto-dysleksją, osób wymagających terapii widzenia (terapia zeza) oraz osób po urazach.

NASZE PRODUKTY

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości. Posiadamy własny park maszynowy i kadrę o wysokich kwalifikacjach. Wewnętrzny system kontroli jakości daje pewność, że produkty opuszczające nasze mury są najwyższej klasy, przetestowane pod względem sprawności (każdy egzemplarz) i skutecznie zabezpieczone w transporcie. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do odbiorcy w jak najkrótszym czasie, dlatego współpracujemy tylko z liderem rynku transportu krajowego i międzynarodowego – DHL.

SKĄD CZERPIEMY POMYSŁY?

Przy tworzeniu prototypów korzystamy nie tylko z własnej wiedzy, ale również z wiedzy specjalistów w swojej dziedzinie tak, by ostateczny produkt jak najlepiej spełniał swoje funkcje. Nasze pomoce spełniają wszystkie niezbędne normy. Posiadają niezbędne certyfikaty by mogły pracować w placówkach dydaktycznych i rehabilitacyjnych.

NA CO STAWIAMY?

Użyteczność
Jakość
Relacje międzyludzkie

 

Zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i potrzebami!

 

Nasi pracownicy i konsultanci metodyczni:

mgr inż. Małgorzata Wójcik – dyrektor ds. rozwoju

Wykształcenie pedagogiczne, absolwentka Politechniki Warszawskiej, ukończone studia podyplomowe o specjalności Nowoczesne Techniki i Metody Zarządzania Przedsiębiorstwem. Wieloletni dyrektor zarządzający, dyrektor sprzedaży i marketingu w spółkach mediowych i technologicznych.

 

mgr Anna Korczyńska-Witczak - pedagog specjalny, terapeuta, diagnosta, nauczyciel kontraktowy

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Specjalności: oligofrenopedagogika, wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu diagnozy i terapii matematycznej oraz terapii ręki i trenera grafomotoryki. Obszary działalności w poradni psychologiczno-pedagogicznej:
- diagnoza: przyczyn trudności w nauce matematyki oraz specyficznych trudności w nauce (dysleksji, dysgrafii i dysortografii).
- terapia matematyczna dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce matematyki i specyficznymi trudnościami w nauce matematyki.
- terapia ręki dzieci i młodzieży.
- diagnoza pedagogiczna dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ekspertka kampanii „Rusz ręką” marki Activejet

więcej

 

mgr inż. Tomasz Tokarzewski – dyplomowany optometrysta

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizujący się w badaniu wzroku oraz doborze soczewek kontaktowych i okularów, zarówno osobom dorosłym, jaki i dzieciom. Wykładowca Kontaktologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kontaktologii i Widzenia obuocznego na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktor naukowy pierwszego polskiego wydania podręcznika „Optometria”. Autor wielu publikacji z zakresu optometrii, kontaktologii i optyki.
Od wielu lat członek Brytyjskiego Towarzystwa Soczewek Kontaktowych (BCLA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kontaktologii (IACLE), Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych.

więcej

 
 

mgr inż. Tomasz Wójcik – dyrektor techniczny i R&D; główny konstruktor

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Mechaniki Precyzyjnej. Wybitny konstruktor z licznymi projektami wdrożonymi do produkcji i sprzedaży. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym w prowadzeniu szkoleń dotyczących zarządzania ryzykiem i zarządzania projektami. Posiada certyfikaty PRINCE 2 Practictioner, PMP, ITIL v3 Foundation. W swoim dorobku naukowym posiada również patenty.