• Zadzwoń do nas: 534 500 550
PL EN

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego. Produkujemy urządzenia stosowane w treningu układu wzrokowo-ruchowego oraz w ochronie zdrowia. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do terapii dzieci z dysleksją rozwojową, osób po udarze mózgu oraz osób wymagających terapii widzenia. Nasze produkty powstają z pasji tworzenia rzeczy użytecznych. Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości. Posiadamy własny park maszynowy i kadrę o wysokich kwalifikacjach. Wewnętrzny system kontroli jakości daje pewność odbiorcom i nam, że produkty opuszczające nasze mury są sprawne i skutecznie zabezpieczone w transporcie. Przy tworzeniu prototypów korzystamy nie tylko z własnej wiedzy, ale również z wiedzy specjalistów w swojej dziedzinie. Tak, by ostateczny produkt jak najlepiej spełniał swoje funkcje. Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne normy. Posiadają niezbędne certyfikaty by mogły pracować w placówkach dydaktycznych i rehabilitacyjnych.

Zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i potrzebami!

 

Nasi pracownicy i konsultanci metodyczni:

mgr inż. Małgorzata Wójcik – dyrektor ds. rozwoju

Wykształcenie pedagogiczne, absolwentka Politechniki Warszawskiej, ukończone studia podyplomowe o specjalności Nowoczesne Techniki i Metody Zarządzania Przedsiębiorstwem. Wieloletni dyrektor zarządzający, dyrektor sprzedaży i marketingu w spółkach mediowych i technologicznych.

 

mgr Anna Korczyńska-Witczak - pedagog specjalny, terapeuta, diagnosta, nauczyciel kontraktowy

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Specjalności: oligofrenopedagogika, wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu diagnozy i terapii matematycznej oraz terapii ręki i trenera grafomotoryki. Obszary działalności w poradni psychologiczno-pedagogicznej:
- diagnoza: przyczyn trudności w nauce matematyki oraz specyficznych trudności w nauce (dysleksji, dysgrafii i dysortografii).
- terapia matematyczna dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce matematyki i specyficznymi trudnościami w nauce matematyki.
- terapia ręki dzieci i młodzieży.
- diagnoza pedagogiczna dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ekspertka kampanii „Rusz ręką” marki Activejet

więcej

 

mgr inż. Tomasz Tokarzewski – dyplomowany optometrysta

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizujący się w badaniu wzroku oraz doborze soczewek kontaktowych i okularów, zarówno osobom dorosłym, jaki i dzieciom. Wykładowca Kontaktologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kontaktologii i Widzenia obuocznego na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktor naukowy pierwszego polskiego wydania podręcznika „Optometria”. Autor wielu publikacji z zakresu optometrii, kontaktologii i optyki.
Od wielu lat członek Brytyjskiego Towarzystwa Soczewek Kontaktowych (BCLA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kontaktologii (IACLE), Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych.

więcej

 
 

mgr inż. Tomasz Wójcik – dyrektor techniczny i R&D; główny konstruktor

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Mechaniki Precyzyjnej. Wybitny konstruktor z licznymi projektami wdrożonymi do produkcji i sprzedaży. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym w prowadzeniu szkoleń dotyczących zarządzania ryzykiem i zarządzania projektami. Posiada certyfikaty PRINCE 2 Practictioner, PMP, ITIL v3 Foundation. W swoim dorobku naukowym posiada również patenty.