• Zadzwoń do nas: 534 500 550
PL EN

przegląd modeli lamp uvc bezpiecznych dla ludzi

OCZYSZCZANIE POWIETRZA ŚWIATŁEM UV-C - SERIA ROCH I EIRIN

Oczyszczacze powietrza UV-C ONYA zwane również lampami przepływowymi czy sterylizatorami skutecznie dezynfekują powietrze. Dwustopniowy proces oczyszczania odbywa się wewnątrz komory recyrkulacyjnej. Po przejściu przez wstępną filtrację powietrze poddawane jest naświetlaniu promieniami UV-C, a następnie po unieszkodliwieniu bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów wydostaje się na zewnątrz. Zastosowanie zjawiska wymuszonego obiegu powietrza powoduje jego łagodny przepływ w całym pomieszczeniu. Dzięki bezpiecznej konstrukcji promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz, dlatego lampy przepływowe ONYA działają w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.
Elegancki, stonowany design sprawia, że urządzenie komponuje się z każdym stylem począwszy od nowoczesnego, a kończąc na stylowym wnętrzu - od biura po prywatne apartamenty. Unikalna i przenośna konstrukcja pozwala umieszczać lampę gdziekolwiek się chce. Ultracicha praca pozwala jej działać nawet w nocy (może pracować 24 godziny na dobę).

Dodatkowe zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej powoduje, że nie muszę pamiętać o włączeniu i wyłączeniu lampy, co więcej mogę ją uruchomić, kiedy chcę np. na 1 lub 2 godziny przed wejściem do pomieszczenia.

Lampa UVC bakteriobójcza i wirusobójcza Roch

Lampa UVC bakteriobójcza i wirusobójcza Roch

Lampa UVC Roch bakteriobójcza i wirusobójcza firmy Onya

PARAMETRY:

Parametry lamp bakteriobójczych i wirusobójczych Roch i Eirin

Czas oczyszczania powietrza z drobnoustrojów:

dla pomieszczenia o wysokości 2,75 m, czas w zależności od rodzaju wirusa, bakterii:

czasy dezynfekcji lampą uvc Onay

Modele lamp UVC przepływowych Roch i Eirin

 

badania i certyfikaty
MATERIAŁY DO POBRANIA

Lampy UV-C marki ONYA wyposażone są w jedne z najlepszych promienników na świecie TUV PHILIPS o długości fali 254 nm, które nie przepuszczają fali powodującej powstawanie ozonu (185 nm).

Certyfikaty oraz wykaz norm PN-EN dla Roch i Eirin
Potwierdzona skuteczności działania Roch dla powierzchni 40 m²
Karta produktu Roch dla obiektów użyteczności publicznej
Karta produktu Roch dla obiektów medycznych

Dla placówek medycznych:
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych wydał decyzję, że lampy bakteriobójcze nie są już klasyfikowane jako wyroby medyczne.

uzupełnienie
Bezpieczeństwo w czasie covid-19

W sytuacji, gdy istnieje potrzeba szybkiego zdezynfekowania przedmiotów czy innych powierzchni zaleca się stosowanie światła UV-C bezpośrednio na dane powierzchnie. Lampy bezpośredniego działania mają tą przewagę nad ozonowaniem, że od razu po zdezynfekowaniu można wejść do pomieszczenia bez konieczności odczekania kilkudziesięciu minut. Czas dezynfekcji lampą Salus to zaledwie kilka minut.

przejdź do sklepu