• Zadzwoń do nas: 534 500 550
PL EN

Lampy bakteriobójcze wirusobójcze Roch Eirin

LAMPY BAKTERIOBÓJCZE I WIRUSOBÓJCZE UV-C PRZEPŁYWOWE - SERIA ROCH I EIRIN

Lampy przepływowe ONYA skutecznie dezynfekują powietrze. Dwustopniowy proces oczyszczania odbywa się wewnątrz komory recyrkulacyjnej. Po przejściu przez wstępną filtrację powietrze poddawane jest naświetlaniu promieniami UV-C, a następnie oczyszczone z bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów wydostaje się na zewnątrz. Zastosowanie zjawiska wymuszonego obiegu powietrza powoduje jego łagodny przepływ w całym pomieszczeniu. Dzięki bezpiecznej konstrukcji promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz, dlatego lampy przepływowe ONYA działają w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.
Elegancki, stonowany design sprawia, że urządzenie komponuje się z każdym stylem począwszy od nowoczesnego, a kończąc na stylowym wnętrzu; od biura po prywatne apartamenty. Unikalna i przenośna konstrukcja pozwala umieszczać lampę gdziekolwiek się chce. Ultra cicha praca pozwala jej działać nawet w nocy (może pracować 24 godziny na dobę).

Dodatkowe zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej powoduje, że nie muszę pamiętać o włączeniu i wyłączeniu lampy, co więcej mogę ją uruchomić, kiedy chcę np. na 1 lub 2 godziny przed wejściem do pomieszczenia.

Lampa UVC bakteriobójcza i wirusobójcza Roch

Lampa UVC bakteriobójcza i wirusobójcza Roch

Lampa UVC Roch bakteriobójcza i wirusobójcza firmy Onya

PARAMETRY LAMP UV-C PRZEPŁYWOWYCH - SERIA ROCH I EIRIN:

Parametry lamp bakteriobójczych i wirusobójczych Roch i Eirin

Czas oczyszczania powietrza z drobnoustrojów lampami przepływowymi UV-C Roch i Eirin:

dla pomieszczenia o wysokości 2,75 m, czas w zależności od rodzaju wirusa, bakterii:

Czas dezynfekcji lwirusów i bakterii ampa UVC

Modele lamp UVC przepływowych Roch i Eirin

 

badania i certyfikaty
MATERIAŁY DO POBRANIA

Lampy UV-C marki ONYA wyposażone są w jedne z najlepszych promienników na świecie TUV PHILIPS o długości fali 254 nm, które nie przepuszczają fali powodującej powstawanie ozonu (185 nm).

Certyfikaty oraz wykaz norm PN-EN dla Roch i Eirin
Potwierdzona skuteczności działania Roch dla powierzchni 40 m²
Karta produktu Roch dla obiektów użyteczności publicznej
Karta produktu Roch dla obiektów medycznych

Dla placówek medycznych:
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych wydał decyzję, że lampy bakteriobójcze nie są już klasyfikowane jako wyroby medyczne.

 

kup do domu lampa UVC Eirin      kup do firmy lampa UVC Roch

uzupełnienie
Bezpieczeństwo w czasie covid-19

W sytuacji, gdy istnieje jednorazowa potrzeba zdezynfekowania szczególnie przedmiotów, powierzchni, mebli, ścian i tym podobnych elementów dotykanych przez ludzi zaleca się stosowanie światła UV-C bezpośrednio na dane powierzchnie. Lampy bezpośredniego działania mają tą przewagę nad innymi metodami oczyszczania, że od razu po wyłączeniu lampy Salus czy Luna można wejść do pomieszczenia bez konieczności odczekania kilkudziesięciu minut, a ich czas odkażania to zaledwie kilka minut.